Vítkovický asistent Šimíček dostal trest, musel opustit střídačku

Ostrava

Druhý kouč vítkovických hokejistů Roman Šimíček strávil čtyřicet minut pondělního extraligového zápasu proti Pardubicím v hledišti. Hlavní rozhodčí ho pravděpodobně kvůli nevhodnému chování k sudím po první třetině vykázali ze střídačky.

Pardubický Tomáš Nosek se raduje z gólu, na ledě smutně přihlíží brankář Filip Šindelář z Vítkovic.

Asistent hlavního trenéra Petera Oremuse, který se během zápasů výrazně podílí na koučování, zmizel z vítkovické střídačky po první části zápasu. Slovenský kormidelník to vysvětlil tím, že jeho kolega od rozhodčích obdržel trest. "Rozhodčí mi řekli, že musí opustit střídačku. Ale za co přesně to bylo, to nevím," řekl Oremus.

Vítkovice v předehrávce 32. kola nejvyšší soutěže Pardubicím podlehly 1:4 a připsaly si desátou prohru na domácím stadiónu. Ve středu ostravský celek odletí do Davosu na Spenglerův pohár.