Rubriky:

Tipsport extraliga

Zlato sice neobhájil, přesto Razým povede Plzeň i v příští sezóně

1. dubna 2014 11:27 - Praha

Zlato z minulé sezóny sice neohájil, s hokejisty Plzně letos skončil už ve čtvrtfinále, i tak mu ale vedení klubu vyjádřilo podporu. Kouč Milan Razým povede Škodovku i v příštím ročníku, jeho asistentem dál zůstává i Michal Straka.

 

Jan Handrejch, Právo

Razým působil v západočeské metropoli čtyři roky jako asistent, před sezónou 2012/13 se posunul na pozici hlavního kouče. A hned se mu podařilo získat historicky první titul pro Plzeň. Letos Indiány znovu dovedl do play off, ve čtvrtfinále ale tým vypadl po prohře 2:4 na zápasy s brněnskou Kometou.

"Máme k sobě důvěru. Trenérovi jsem smlouvu předložil, má ji u sebe a v nejbližších dnech ji i podepíše," prohlásil Straka.

V příštím ročníku čeká Razýma nelehký úkol, kádr si totiž bude muset projít generační obměnou. Svou bohatou kariéru ukončil dosavadní kapitán Martin Straka, který se dál bude věnovat roli šéfa a generálního manažera klubu. Hokeji dal sbohem i obránce Jiří Hanzlík, jenž v nejvyšší soutěži odehrál 1036 utkání. Nově se Hanzlík bude věnovat práci s plzeňskou mládeží.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..