Rubriky:

Tipsport extraliga

Lubina s Beránkem na slávistické střídačce zůstávají. Alespoň prozatím

3. prosince 2014 14:48 - Praha
(Aktualizováno: 3. prosince 2014 15:36)

Vladimír Lubina s Josefem Beránkem nadále zůstávají trenéry hokejistů pražské Slavie. Alespoň prozatím. Majitele klubu Vladimíra Pittera sice zoufalé výkony a výsledky červenobílých trápí, nechce ale učinit unáhlené rozhodnutí.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Aktuální výsledky mě určitě nenechávají klidným, celou situaci analyzuji. Nejsem zastáncem unáhlených závěrů, proto si nechávám nějaký čas na další rozhodnutí, co a jak dále," prohlásil Pitter den po porážce 4:6 s Kometou Brno. Ta byla pro Slavii už pátou v řadě, ve všech těchto duelech navíc Pražané inkasovali minimálně šest branek.

Lubina už po skončení duelu s Brnem prohlásil, že sám z vlastní iniciativy odstoupit nehodlá. „Pořád se na to dívám stejně. Kdo mě zná, tak ví, že žádné věci nevzdávám. Co bude, se teprve uvidí," uvedl kouč, který Slavii převzal po uplynulé sezóně po odchodu Vladimíra Růžičky k reprezentaci. Lubina se od začátku svého angažmá potýká s nepřízní slávistických fanoušků, kteří si, v poslední době čím dál častěji, přejí jeho okamžitý konec na střídačce.

Za sedmačtyřicetiletým trenérem naopak stojí hráči. „V Lubinkovi to určitě není. I když to není vidět, tak se ho snažíme podržet. Jenže šestkou ho asi nepodržíme," prohlásil v úterý zkušený útočník Tomáš Divíšek.

Slavia se po polovině základní části nachází v extraligové tabulce na předposledním místě s náskokem pouhého bodu na Zlín. Do reprezentační pauzy, která je v týdnu od 15. do 21. prosince, se ještě utká s Olomoucí, Plzní a Pardubicemi.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..