Rubriky:

Tipsport extraliga

Olomouc po sérii proher rozšířila realizační tým o Jana Tomajka

17. února 2015 13:34 - Olomouc

Realizační tým extraligových hokejistů Olomouce rozšířil trenér dorostu Jan Tomajko, který dříve už post asistenta současného kouče Petra Fialy zastával. Vedení hanáckého klubu tak reagovalo na sérii jedenácti proher v řadě, která nováčka odsunula na předposlední místo v tabulce.

 

Radek Petrášek, ČTK

Dvojnásobný mistr světa Tomajko s Fialou u olomouckého áčka spolupracoval už v letech 2010 až 2012 a nyní ještě spolu s majitelem klubu a Fialovým asistentem Jiřím Dopitou vytvořil nový trenérský trojlístek.

"Rozhodli jsme se, že na základně současných výsledků našeho mužstva posílíme realizační tým o trenéra Jana Tomajka," uvedl generální manažer týmu Erik Fürst na klubovém webu.

Olomoucký odchovanec Tomajko má za sebou úspěšnou hráčskou kariéru, ve které se Spartou a Vsetínem vybojoval i čtyři mistrovské tituly. Nyní vedl olomoucké starší dorostence.

Extraligový nováček je po slibném startu sezony ve velké krizi. Od vítězství nad Mladou Boleslaví 9. ledna prohrál dalších jedenáct utkání v řadě a má už pouze utopickou šanci vyhnout se účasti ve skupině o udržení.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..