Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisté Karlových Varů si stěžují na smůlu

20. září 2005 09:29 - OSTRAVA

Mají po pěti kolech pouhý bod, což se rozhodně nečekalo. Hokejisté Karlových Varů, kteří plánovali útok na premiérovou účast v play-off, se proto zatím krčí na posledním místě extraligy. A stěžují si hlavně na nepřízeň osudu.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Po porážce 2:3 ve Vítkovicích bylo jasné, že Západočeši spadnou až na samé dno tabulky. "Pořád se to všechno dokola opakuje. Hrajeme docela dobře, vytvoříme si třeba i vyložené střelecké příležitosti, jenže zatím jsme se nepotkali se štěstím. I v Ostravě jsme byli domácím minimálně vyrovnaným soupeřem," krčil rameny kouč Energie Zdeněk Venera.

Jeho pozice však podle slov prezidenta klubu Ladislava Trubače zatím ohrožena není. "Panice nepropadáme, musíme vydržet. V přípravě jsme totiž nehráli vůbec špatně a to nebyla náhoda," řekl ČTK Trubač, jenž neplánuje ani zásahy do složení týmu. "Ale hodně napoví páteční zápas s Plzní," dodal klubový prezident. V přípravě jeho tým svého západočeského soka rozdrtil 5:0.

Ve Vítkovicích Karlovy Vary nezvládly začátek utkání. Dvakrát inkasovaly, když se musela červenat i jejich brankářská posila Roman Čechmánek. Zejména první vítkovický gól byl laciný, puk po střele Krenželoka z úhlu prošel exvsetínskému gólmanovi mezi betony. "Nevím, jestli byly nějaké góly levné, ale v dalším průběhu zápasu nás Roman několikrát podržel," hájil ho Venera.

bir, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..