Rubriky:

Tipsport extraliga

Zápas pod širým nebem nebude. Litvínov od plánu ustoupil

29. září 2015 19:54 - Litvínov

Záměr mistrovského Litvínova uspořádat duel pod širým nebem se prozatím odkládá. Velké lákadlo pro hokejové fanoušky, ekonomicky však náročná akce, na kterou alespoň v letošní sezóně nebudou peníze. Severočeši uvažovali o tom, že by se v zimě utkali na teplickém fotbalovém stadiónu zřejmě se Spartou. Nyní však na svém oficiálním webu ohlásili, že z plánu pro sezónu 2015/16 nic nebude.

 

Libor Zavoral, ČTK

"Podobnou akci chystají blízké Drážďany a možná také jiný klub extraligy. Do budoucna se nicméně klub tohoto záměru nevzdává," uvedli zástupci Vervy v krátkém prohlášení na svém webu. Stejný záměr měli již v předchozím extraligovém ročníku a také jej následně zrušili.

Zájem odehrát utkání pod širým nebem pro současnou sezónu avizovali i představitelé Komety Brno, kteří uvažují o tom, že by se v lednu utkali se Spartou na místě bývalého zimního stadiónu za Lužánkami.

Zatím jediný Winter Classic se v Česku odehrál v lednu 2011 na plochodrážním stadiónu ve Svítkově v Pardubicích. Východočeši se utkali s Kometou Brno a duel sledovalo 17 140 fanoušků.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..