Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Litvínov, Mladá Boleslav a Plzeň dostaly pokuty

23. března 2016 09:21 - Praha

Trojice klubů hokejové extraligy dostala pokuty za porušení herního a disciplinárního řádu. Litvínov a Mladá Boleslav zaplatí 20 000 korun, Plzeň pět tisíc. ČTK o tom informoval tiskový mluvčí Českého svazu ledního hokeje Zdeněk Zikmund.

 

David Taneček, ČTK

Litvínov dostal nejvyšší pokutu za to, že se na velkoplošné obrazovce na stadiónu promítaly v průběhu pátečního zápasu proti Karlovým Varům záběry sporné situace ještě před verdiktem rozhodčích, kteří konzultovali s kolegou u videa, zda puk přešel po střele Tomáše Frola brankovou čáru.

Mladá Boleslav dostala dvě pokuty v celkové výši 20 000 korun. Patnáct tisíc zaplatí za chování fanoušků, kteří zasáhli plastovou lahví jednoho z rozhodčích při odchodu do kabin po druhé třetině pátečního čtvrtfinálového utkání play off proti Hradci Králové. Pět tisíc je trest za vhazování předmětů na ledovou plochu a pouštění hudby po zahájení hry v průběhu druhé třetiny zápasu o den později.

Plzeň byla potrestána za vhazování papírových konfet na led v průběhu druhého čtvrtfinálového utkání play off proti Olomouci minulý týden v úterý.

ČTK

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..