Část fanoušků se na mě vykašlala, mrzí Ihnacaka, který řídil výhru Sparty v Hradci

28. září 2016 07:28 - Hradec Králové

Útočník Brian Ihnacak se dvěma góly předvedl proti svým nedávným spoluhráčům a pomohl k výhře pražské Sparty na ledě Hradce Králové 3:2. Přestože pocítil nevoli fanoušků Mountfieldu, kteří se nesmířili s tím, že po sezoně na východ Čech odešel do Sparty, mohl si vychutnat sladký návrat do Hradce Králové.

 

David Taneček, ČTK

Dal první dvě branky utkání, úvodní gól vstřelil v poslední minutě první třetiny. "Snažil jsem se přetlačit obránce a povedlo se to," popsal, jak se dostal k puku a samostatnému nájezdu. "Druhý gól byl do prázdné brány, ale nakonec se ukázal jako hodně důležitý," poukázal Ihnacak na to, že domácí ve třetí třetině dotáhli vedení Sparty na rozdíl jediné branky.

Právě syn bývalého československého reprezentanta Petera Ihnačáka byl rozdílovým hráčem. Přitom ho hradečtí fanoušci nepřivítali zrovna vlídně. "Na jaře nám to nakonec nevyšlo v play off s Mladou Boleslaví. Fanoušci byli skvělí, jedni z nejlepších, co jsem poznal. Ale část fanoušků se na mě vykašlala, když jsem se rozhodl odejít," prohlásil jednatřicetiletý rodák z Toronta, který reprezentuje Itálii.

ČTK

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..