CSKA - Petrohrad 3:2Stav série 2:0Hokejisté CSKA znovu porazili obhájce Gagarinova poháru

I ve druhém utkání semifinále play off Kontinentální ligy využili hokejisté CSKA Moskva výhodu domácího prostředí a Petrohrad porazili 3:2. Obhájce titulu se bude znovu snažit o zdramatizování série v sobotu, kdy bude poprvé hostit soupeře na svém ledě.

Po jasné výhře 3:0 v prvním utkání tentokrát museli hráči CSKA dotahovat ztrátu. Brankáře Ilju Sorokina překonal poprvé v sérii ve 30. minutě Steve Moses. Za vítěze základní části odpověděl v úvodu třetí třetiny v přesilovce Geoff Platt a stejný hráč vyrovnal také na 2:2 poté, co hosty dostal podruhé v zápase do vedení v oslabení Jarno Koskiranta.

Duel rozhodl hvězdný útočník Alexandr Radulov. Nejproduktivnější hráč CSKA v play off potrestal v 57. minutě po zhruba půlminutě vyloučení Pavla Bučněviče za hru vysokou holí.