Sýkora je nejpřesnějším střelcem Edmontonu

27. listopadu 2006 13:15 - EDMONTON

Více než patnáct tisíc diváků se o víkendu sešlo v Edmontonu, aby sledovalo dovednostní soutěže hokejistů Oilers. Mezi poraženými finalisty posledního Stanleyova poháru se v Rexall centru neztratili ani čeští hráči. Útočník Petr Sýkora se stal nejpřesněji střílejícím "Olejářem", když na sestřelení čtyř terčů umístěných v rozích branky potřeboval pět pokusů.

"Kdybych dostal lepší přihrávky, asi bych sestřelil všechny čtyři na čtyři pokusy," vtipkoval po soutěži Sýkora, který si chybný pokus připsal po nahrávce svého krajana Ladislava Šmída. Nejproduktivnější hráč Edmontonu v letošním ročníku, který k Oilers zamířil až před začátkem sezóny po angažmá v New Yorku Rangers, tak navázal na loňskou výhru Aleše Hemského v této dovednostní soutěži.

Hned dvojnásobným prvenstvím se mohl pochlubit obránce Marc-Andre Bergeron. Ten o sobě v příštích týdnech může tvrdit, že je nejrychlejším bruslařem týmu a zároveň má nejtvrdší střelu.

ČTK

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..