Zlín porazil v Tipsport Cupu Vítkovice 6:3

ZLÍN

Hokejisté týmu RI Okna Zlín porazili v Tipsport Cupu vedoucí celek skupiny D Vítkovice 6:3. O svém úspěchu rozhodl Zlín čtyřmi brankami ve druhé třetině.

Vítkovice začaly aktivněji a v 11. minutě po Šimíčkově přihrávce překonal Polášek střelou od modré čáry brankáře Čecha. Zlín se střelecky probral ve druhé třetiny, kdy nejdříve vyrovnal Roman Pšurný. Po půlhodině hry prožil krušné okamžiky vítkovický brankář Prusek, který v rozmezí 123 sekund třikrát kapituloval po střelách Balaštíka, Rachůnka a Brunce. Zápas dostal jednoznačný charakter a Vítkovice už dokázaly jen snížit.

RI Okna Zlín - Vítkovice Steel 6:3 (0:1, 4:1, 2:1)
Branky: 25. a 46. R. Pšurný, 31. a 47. Balaštík, 32. Rachůnek, 33. Brunec - 11. Polášek, 39. Klimek, 47. Šimíček. Vyloučení: 5:6. Bez využití. Diváci: 1246.