Rubriky:

Basketbal

Basketbalisté Nymburka preventivně nebudou hrát s Kolínem

15. září 2020 14:43 - Nymburk

Basketbalisté Nymburka ve středu nebudou hrát z preventivních důvodů zápas 2. ligového kola proti Kolínu. Utkání bylo odloženo na dosud neurčený termín, protože Kolín hrál v pátek v Brně, jehož hráči jsou kvůli podezření na výskyt koronaviru v týmu v karanténě.

 

twitter.com/basketnymburk

"Po domluvě s Kolínem, který v minulých dnech přišel do kontaktu s hráči Brna, jsme se společně rozhodli neriskovat a dohodli jsme se na odložení středečního zápasu," uvedl na klubovém webu výkonný ředitel Nymburka Ondřej Šimeček.

Dlouholetý český suverén vstoupil do sezony pátečním vítězstvím 107:84 ve Svitavách. V sobotu by se měl představit na palubovce Olomoucka, doma by měl poprvé hrát 23. září proti Děčínu.

Basketbalisté Brna jsou v karanténě, s Olomouckem hrát nebudou

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.