Rubriky:

Cyklistika

Cyklista Faltus se po třech letech vrací do Sparty

22. prosince 2008 10:52 - PRAHA

Cyklista Richard Faltus se po třech letech vrací do Sparty Praha. Do českého týmu přestoupil po působení v kontinentální německé stáji Sparkasse, v jejíchž barvách dosáhl řady úspěchů. Tím největším bylo celkové prvenství v loňském etapovém závodu Kolem Mallorky.

V letošním roce vyhrál Faltus jednu etapu v Portugalsku v závodu GP Joaquím Agostinho. "Sezona byla opravdu dlouhá. Závodit jsem začal již v únoru a zakončil jsem ji až v závěru listopadu v Číně, ale už za týden začnu s pořádným tréninkem. Vracím se do klubu, kde je řada mladých jezdců, rád jim předám něco ze svých zkušeností," řekl dnes ČTK Faltus.

Už dříve přišli do Sparty Ladislav Fabišovský a srbský reprezentant Nebojsa Jovanovič. Pražský celek naopak opustil Martin Hebík, který přestoupil do české kontinentální stáje PSK Whirlpool-Author, slovenský reprezentant Martin Prázdnovský zamířil do bulharského týmu CC Burgas a odešli i Michal Kesl a Josef Soukup.

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.