Mistr světa Hushovd bude jezdit s Evansem za tým BMC

9. srpna 2011 20:44 - SANTA ROSA

Norský mistr světa na silnici Thor Hushovd bude od příští sezony jezdit za stáj BMC Racing a stane se tak kolegou šampiona letošní Tour de France Cadela Evanse. Do americké stáje přestoupil třiatřicetiletý cyklista po sezoně v Garminu-Cervélo a s novým zaměstnavatelem podepsal smlouvu na tři roky.

 

Peter Dejong, ČTK/AP

"Je to výborně organizovaný tým, kde každý ví, co má dělat. Mým největším cílem pořád zůstává vyhrát Paříž-Roubaix. A BMC má dobré jezdce na to, aby mi pomohli," prohlásil Hushovd.

Norský cyklista vyhrál na letošní Tour dvě etapy a týden vydržel ve žlutém trikotu lídra. Na nejtěžším etapovém závodu také Hushovd dvakrát triumfoval v bodovací soutěži pro nejlepší spurtéry (v letech 2005 a 2009).

ČTK

Časová osa: Cyklistika

Filtr článků - Cyklistika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: