Cyklista Kreuziger byl ve čtvrté etapě Kolem Romandie devátý

Sion

Český cyklista Roman Kreuziger obsadil ve čtvrté etapě závodu Kolem Romandie deváté místo a v průběžném pořadí se posunul na 20. pozici. Pro druhé etapové vítězství za sebou si v Sionu dojel Španěl Luis León Sánchez a posunul se do čela celkové klasifikace.

Český cyklista Roman Kreuziger.

Pětadvacetiletý Kreuziger dorazil do cíle ve stejném čase jako vítěz a na Sáncheze před poslední etapou ztrácí 28 vteřin. Závod Kolem Romandie, který český cyklista v roce 2009 vyhrál, zakončí nedělní časovka jednotlivců na 16,5 km v Crans Montaně.

Sánchez díky bonusu za vítězství v etapě sesadil z prvního místa průběžného pořadí Bradleyho Wigginse. Britský jezdec na španělského soupeře ztrácí devět vteřin, třetí je s mankem 16 sekund Australan Michael Rogers.