Na Darové se rozdávaly tituly družstev mládeže

Pod záštitou České golfové federace probíhalo na hřišti GC Darovanský Dvůr Mistrovství České republiky družstev žáků a chlapců a dívek do 18 let. Na všech 27 jamkách zdejšího resortu a v nádherné golfové atmosféře se rozdělovaly týmové tituly.

V nejmladší kategorii - žákovské - se z prvenství a zlatých medailí radoval tým GC Kunětická Hora, který ve finále dokázal přehrát své soupeře z GC Austerlitz 2-1. Bronz patří hráčům Beskydského GK.

V kategorii družstev dívek do 18 let se prosadily favoritky soutěže z GC Erpet Praha, které ve finálovém zápase porazily GC Olomouc 2,5-0,5.  Třetí skončily děvčata z PGC TJ Mittal Ostrava.

Mezi chlapci byl pak nejlepším tým z GC Austerlitz. V dramatické finálové bitvě porazil GC Beřovice pouze rozdílem jediného bodu 3-2. Na bronzovém stupínku skončili hráči Royal GC Mariánské Lázně.