Rubriky:

Golf

Woods po nehodě odřekl účast na turnaji, který pořádá

30. listopadu 2009 21:46 - LOS ANGELES

Americký golfista Tiger Woods se rozhodl nestartovat tento týden na turnaji v kalifornském Thousand Oaks, který posledních devět let sám pořádá. Oficiálním důvodem jsou lehká zranění, které utrpěl při páteční autonehodě těsně před svým domem. Na golfové hřiště se nejlepší hráč světa prý vrátí až v příštím roce.

 

David J. Phillip, ČTK/AP

"Velmi mě mrzí, že se nemohu turnaje zúčastnit," prohlásil třiatřicetiletý Woods na svém oficiálním webu. "Jsem si jistý, že to bude výjimečná akce. Je mi moc líto, že na ní nemůžu být kvůli zraněním z mé nedávné nehody," dodal k turnaji s dotací 5,75 miliónu dolarů, který začne ve čtvrtek.

Woodsova autonehoda v posledních dnech zaplnila stránky novin. A to i kvůli tomu, že stále není jasné, jak k záhadné nehodě došlo. Vítěz čtrnácti turnajů kategorie major Woods havaroval s terénním Cadillakem Escalade v pátek kolem půl třetí ráno. Před svým domem trefil hydrant a narazil do stromu.

Policii se však golfistu ani jeho manželku Elin stále nepodařilo vyslechnout a potvrdit tak či vyvrátit spekulace, že za nehodou stojí manželská hádka. Woods však v prohlášení uvedl, že nehoda je jeho chyba a stydí se za ni.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Golf