Rubriky:

Lyže a snowboard

Živě

Strachová vynechá po pádu v tréninku slalom ve Stockholmu

21. února 2016 11:19 - Praha
(Aktualizováno: 21. února 2016 11:29)

Lyžařka Šárka Strachová vynechá kvůli zranění úterní paralelní slalom Světového poháru ve Stockholmu. Bývalá mistryně světa ve slalomu si pohmoždila holeň a lýtko při čtvrtečním pádu v tréninku v Jasné.

 

Alessandro Trovati, ČTK/AP

"Bohužel, noha v lyžáce stále bolí natolik, že nemůžu lyžovat. Úterní start ve Stockholmu tak musím zrušit," oznámila Strachová na facebooku.

Třetí žena pořadí slalomu Světového poháru spadla v tréninku této disciplíny v Jasné na Slovensku. Právě v tomto středisku by se ráda 6. března na start SP vrátila.

"Do závodu v Jasné jsou dva týdny. Držte palce, ať se mi podaří být do té doby opět stoprocentně fit," uvedla jednatřicetiletá závodnice.

Strachová prožívá jednu z nejlepších sezon v kariéře. Svěřenkyně rakouského kouče Klause Mayrhofera dojela v osmi slalomech zimy nejhůře sedmá a třikrát vystoupila na stupně vítězů - dvakrát byla druhá a jednou třetí.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.