Basketbalisté Clevelandu nestačili bez Jamese na Detroit

NEW YORK

Basketbalisté Clevelandu nestačili v NBA bez své největší hvězdy LeBrona Jamese na Detroit, kterému podlehli 74:109 a přišli o vítěznou sérii čtyř zápasů za sebou. Dvaadvacetiletý James odehrál v Auburn Hills jen polovinu zápasu, za kterou stihl nasbírat 15 bodů, pak musel ze hry kvůli zranění levého ukazováku.

Podle trenéra Mika Browna první vyšetření neodhalila zlomeninu a James by se měl v nejbližší době vrátit do sestavy.

Jamese zranil necelých pět minut před koncem druhé čtvrtiny domácí Nazr Mohammed, když mu chtěl vypíchnout míč. Hvězda Clevelandu pak evidentně v bolestech vydržela až do přestávky a dokonce proměnila dva trestné hody.

Basketbalová NBA:
Toronto - Memphis 103:91, Philadelphia - Utah 95:106, Atlanta - Milwaukee 96:80, Detroit - Cleveland 109:74, Seattle - Orlando 94:110, San Antonio - Washington 109:94, Phoenix - Houston 94:100, Sacramento - Golden State 96:103, Portland - Indiana 89:95, Dallas - Minnesota 109:103.