Absolutně neomluvitelné! Vycházející hvězda amerického fotbalu je obviněna z týrání zvířat

9. dubna 2021 09:10 - Praha

Kauza, která může vycházející hvězdu amerického fotbalu stát kariéru. Aaron Beasley je hráčem univerzitního týmu z Tennessee a někteří o něm tvrdí, že je potenciální budoucí hvězdou NFL. Teď má ale pěkný malér! Na sociálních sítích za své chování schytává ostrou kritiku.

 

@nypostsports, Twitter

Jeho spolubydlící tvrdí, že Beasley těžce zranil její půlroční kotě. Padlo už dokonce oficiální obvinění a tennesseenský linebacker byl školou suspendován ze všech aktivit fotbalového týmu.

Studentka Univerzity v Tennessee celou záležitost popsala na stránce GoFundMe, prostřednictvím které vybírá peníze na léčbu kotěte. „Přišla jsem domů a našla jsem své kotě celé vystrašené, úpící bolestí, že nemohlo skoro ani chodit," uvedla.

Vyšlo najevo, že její spolubydlící Beasley ho zbil, zkopal, držel ho hlavou dolů za ocas, a dokonce ho zavřel do záchodové mísy. Kotě má po incidentu poškozený mozek, bude mít trvalé problémy s chůzí a má pohmožděnou ledvinu. Co hráče k takovému chování vedlo není jasné.

bp, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.