Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Nezapomenutelný zážitek! Dva „blázni“ skočili z nejvyšší budovy světa

25. dubna 2014 11:46 - Dubaj

Dva Francouzi Vince Reffet a Fred Fugen skočili z nejvyšší budovy světa Burdž Chalífa v Dubaji, která měří 828 metrů, a stanovili tak nový světový rekord. Jejich středeční skok si můžete vychutnat v přiloženém videu.

Reffet s Fugenem pocházejí z francouzského města Annecy. Kromě přátelství je spojuje také radost ze skoků z vysokých míst. Toto nadšení je zavedlo až na nejvyšší budovu světa - do Dubaje na Burdž Chalífa (známá také někdy jako Burdž Dubaj).

„Když jsem před třemi lety poprvé přijel do Dubaje a uviděl tu věž, řekl jsem si, že to je sen - je to nejvyšší budova světa," vyznal se Reffet.

„My nemáme rádi mrakodrapy, to není náš cíl," přiznal Fugen. „Víte, lidé si myslí, že skáčeme z výšek proto, že jsme blázni, protože máme rádi strach. Ale tak to není, my rádi létáme, to je pro nás zábava," dodal čtyřiatřicetiletý Fugen.

Strach měli i ve středu, když se postavili na nejvyšší budovu světa, do níž část výtahů dodala také jedna pardubická společnost. Když se ale odhodlali ke skoku, pád si náležitě užili...

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní