Rubriky:

Ostatní

Směr Rusko. Čech slibuje s Bělorusem slušnou porci násilí

14. listopadu 2017 07:56 - Praha

Cesta na letiště a Viktor Pešta bere směr Rusko. Druhý český bojovník, jenž na vlastní kůži poznal sílu nejprestižnější organizace MMA, kterou je americká organizace UFC, se o víkendu bude pasovat s Alexejem Kudinem na galavečeru Fight Night Global. „Můžete se těšit na slušnou porci násilí," okomentoval český bijec jeden ze svých tréninků před bitvou na facebooku.

 

czechfighters.cz

Sedmadvacetiletý Pešta má na svém kontě 11 výher a 4 porážky. Naposledy bojoval v červnu s Michalem Kitou v Praze, toho porazil.

Bělorus má na svém kontě 23 výher, 10 porážek a jednu remízu. Dvaatřicetiletý zápasník byl naposledy v kleci v říjnu, když porazil Charlese Andradeho, který se připravuje také v Česku.

Pohled trenéra Dana Bartáka, Penta Gym Prague
„Viktor vypadá před zápasem velice dobře. Po každém kempu, který v USA stráví, je vidět výrazný posun. Soupeř je klasický postojář a jeho styl by měl Viktorovi vyhovovat. Viděl jsem několik jeho zápasů a myslím, že je na úrovni Poláka Kity. Bělorus je ale mladší a bude připravený. Dobré je i to, že se zápas odehraje nakonec v Rusku. Termín a místo zápasu se totiž dvakrát měnilo a v jednu chvíli se mělo zápasit v Minsku. Tedy Kudinově domácím prostředí.“

„Kolem zápasu byla spousta nejasností, byl několikrát posunutý a chvílemi jsem už nevěřil, že se uskuteční, ale teď už to je ofiko. Přípravu jsem absolvoval v tichosti a jako obvykle na Floridě," řekl k duelu Pešta, který závěr přípravy ladil v Pentě, kde je jeho domovské zázemí.

„Můžete se těšit na slušnou porci násilí," je před zápasem v dobré náladě Pešta, který před červnovou výhrou třikrát prohrál. Soupeř má na kontě z posledních dvou soubojů dvě vítězství.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní