Rubriky:

Tenis

Kvitová a spol. táhnou jako Jágr. Fedcupové finále se téměř vyprodalo za jediný den

24. září 2012 15:12 - Praha

Tenisová horečka v České republice nabírá na obrátkách. Fedcupový tým v čele s Petrou Kvitovou se tak může těšit v boji o obhajobu titulu na velkou diváckou podporu. Vstupenky do pražské O2 areny, kde se duel se Srbskem o víkendu 3. a 4. listopadu uskuteční, byly dnes během prvního dne předprodeje skoro všechny rozebrány.

 

Kateřina Šulová, ČTK

"Když jsem si minulý týden přála hrát před plnou halou, netušila jsem, že vyprodáno bude během jednoho dne. To už je stejné jako na Jardu Jágra. Je to úžasné, moc se těším na halu plnou českých fanoušků," uvedla Kvitová v tiskové zprávě.

Kapitán Petr Pála informaci o rychle vyprodané hale zprvu nevěřil. "Snad na mě ještě nějaké lístky zbudou," vtipkoval. "Je super hrát před plným hledištěm. Holky si takovou atmosféru zaslouží a jistě i užijí."

Nejlevnější lístky za 990 korun

Balíčky na oba dny finále byly nabízeny ve třech kategoriích. V prvním patře stály 2990 korun, ve čtvrtém 1490 a nejlevnější lístky byly za 990 korun. Sobotní dvouhry začnou ve 13:30, nedělní program startuje v 11:00.

Podle Miroslava Černoška, majitele České sportovní, která finále marketingově zajišťuje, se více než polovina spodního patra rozprodala jen na terminálech. "Vstupenky do internetového prodeje doslova mizely před očima. Vyprodat největší halu v zemi je snem každého promotéra," řekl.

Zájem je i o exhibici Kvitové s bývalou světovou jedničkou Ruskou Marií Šarapovovou. Duel wimbledonských šampionek se uskuteční v O2 areně 29. října.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..