Rubriky:

Tenis

Živě

VIDEO: Brankář Čech se vyřádil na bicích. Vyhecoval tenisty do bitvy o salátovou mísu písní z Rockyho

16. listopadu 2012 10:10 - Praha

Finále Davisova poháru mezi Českem a Španělskem je tady! Už za pár hodin rozehraje bitvu o "salátovou mísu" Radek Štěpánek s Davidem Ferrerem. Tenisem žije momentálně celý národ. Vyburcovat své krajany se maximálně snaží i fotbalový brankář londýnské Chelsea Petr Čech. Na facebookovém profilu českého daviscupového týmu zveřejnil v pátek dopoledne video, na němž v sólovém výstupu na bicí zahrál legendární píseň skupiny Survivor Eye of the Tiger, která se stala titulním songem filmu Rocky III.

Facebook

Populární píseň již ve čtvrtek večer poslal Radkovi Štěpánkovi. "Raketa je taky nachystaná. Věřím, že to dobře dopadne, takže jdeme na ně! A tohle následující máte ode mě k vítězství," prohlásila opora "Blues".

Jeden z nejlepších gólmanů světa je proslulý svými muzikálními vlohami. Občas hostuje v kapele Eddie Stoilow, s níž naposledy vystoupil v Českém domě ve Vratislavi během letošního evropského šampionátu v Polsku a na Ukrajině.

Na uši znovu nasadil sluchátka a paličkami ukázal své umění. Posuďte sami...

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..