Rubriky:

Tenis

VIDEO: Tenisoví šampióni slavili s partnerkami výhru v Davis Cupu až do rána

19. listopadu 2012 11:01 - Praha

Byla to dlouhá noc. Aby taky ne, když se tenistům Tomáši Berdychovi a Radkovi Štěpánkovi podařil největší úspěch v jejich profesionální kariéře - vyhrát ceněný Davis Cup. Po finálovém duelu se Španělskem, který v elektrizující atmosféře O2 areny rozhodl Štěpánek, následoval slavnostní banket a po něm už soukromá oslava.

Sport.cz

„Ještě chvíli bude trvat, než nám dojde, čeho jsme dosáhli. Emoce stále převládají, je to neskutečný. Jsem rád, že se nám to podařilo," svěřil se Berdych novinářům ještě předtím, než slavnostní večer v Obecním domě začal.

A pak hurá na soukromou oslavu. Cestou se bavil zejména Ivo Minář, který za jízdy vylézal z okénka. Auta se vzácným nákladem dorazila do ulice V Kolkovně v Praze 1. Slavilo se v luxusním podniku Tretters New York Bar.

Slavilo se poklidně, ale dlouho. Až kolem páté hodiny ranní vyšli oba hrdinové se svými drahými polovičkami. Do připraveného automobilu nastoupila Nicole Vaidišová, manželka Štěpánka. Sám hrdina chtěl užuž nastoupit také, nakonec se přece jenom ještě jednou rozmyslel a naposledy svého parťáka obejmul. Krátce nato přijel odvoz i pro Berdycha s přítelkyní Ester Sátorovou.

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..