Rubriky:

Sázení

Jsem v neuvěřitelné kondici, chvástá se Serena

26. května 2003 10:34 - PAŘÍŽ

Kdyby rozhodovalo sebevědomí, nemusela by se ženská část druhého grandslamového turnaje sezóny - pařížského French Open - ani rozbíhat. Vítězka by byla jasná. Světová jednička Serena Williamsová totiž příliš nešetří skromnými slůvky. "Jsem v dokonalé kondici, přímo neuvěřitelné," chvástala se před pondělním startem Američanka.

 

ČTK

Tenisová královna se v přípravě zaměřila právě na fyzičku, spíše než na dvorci strávila poslední týdny v posilovně. "A nese to ovoce," varovala soupeřky Serena, vítězka posledních čtyř grandslamů. Zároveň odmítla dohady, že by jednotvárnou dřinou ztratila 'šťávu'. "Kdepak, nejsem unavená. Naopak jsem v dobré pohodě, cítím formu. Jsem šťastná," prohlásila Američanka, která letos našla přemožitelku až ve dvaadvacátém utkání sezóny.

Dvakrát prohrála právě na antuce. Znamená to, že pomalejší povrch Sereně příliš nesedí? "Vůbec ne. Antuka mi nevadí. Je to povrch jako každý jiný. Nedělá mi problémy," opáčila mladší ze sester Williamsových na dotazy novinářů. Na tváři ji pak zahrál úsměv: "Naopak, může být mou výhodou. Pomalejší míče nejsou nikdy ztracené a tím ani žádný bod, a to je voda na můj mlýn."

Jak si na dvorcích Rolanda Garrose Serena povede, naznačí již dnešní duel prvního kola s Barbarou Rittnerovou. Z favorizovaných jmen se dnes dále představí Švýcar Roger Federer, Američan Andre Agassi či Španěl Carlos Moya, start si odbude také Slovenka Daniela Hantuchová.

Novinky

Zrušit


Časová osa: Sázení

Filtr článků - Sázení