Tipsarevič v Moskvě změří síly s Marčenkem

Po vítězství nad Američname Gineprim je srbský tenista Janko Tipsarevič již ve čtvrtfinále podniku v Moskvě. Turnajovou šestku v sobotním duelu čeká ukrajinský kvalifikant Igor Marčenko.

Bělehradský rodák Tipsarevič je v žebříčku ATP na 46. místě, letos pětadvacetiletý tenista vyhrál týmové mistrovství světa v Düsseldorfu. Do čtvrtfinále postoupil v Eastbourne, začátkem října vyhrál challenger v belgickém Monsu.

Dvaadvacetiletý Marčenko je v žebříčku ATP 190., ve zmíněném Monsu prohrál až v semifinále s krajanem Stachovským. Dařilo se mu na challengerech. Vyhrál v Istanbulu, ve čtvrtfinále skončil v Segovii, Saransku a Ferganě, ve finále pak v Penze.

Oba tenisté se ještě neutkali.

Na vítězství Tipsareviče si můžete vsadit v kursu 1,3, na výhru Marčenka vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,93.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.