Zakopalová startuje French Open, soupeřkou Slovinka Srebotniková

V úterý se do bojů na Roland Garros zapojí další česká reprezentantka – Klára Zakopalová. Ta se v prvním kole utká se slovinskou tenistkou Katarinou Srebotnikovou.

Osmadvacetiletá Zakopalová letos postoupila do čtvrtfinále v Bogotě a v Monterrey, naposledy ve Varšavě podlehla ve druhém kole kvalifikantce Arnové. V žebříčku WTA je pražská rodačka na 79. místě.

Srebotniková je v žebříčku až 284, letos devětadvacetiletá hráčka jen v Římě přešla přes první kolo. V Indian Wells vyhrála společně s Květou Peschkeovou čtyřhru.

Obě tenistky se utkaly třikrát, dvakrát z toho zvítězila Zakopalůová. Naposledy se obě sokyně střetly v roce 2005 v Portoroži. Vítězka námi vybraného zápasu v dalším kole narazí na lepší z dvojice Pironková (Bulharsko) – Heninová (22-Belgie).

Na vítězství Zakopalové si můžete vsadit v kursu 1,52, na výhru Srebotnikové vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 2,21.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!