Faerské ostrovy se v přípravě představí ve Skotsku

Fotbalisty Faerských ostrovů si k přípravě na kvalifikaci mistrovství Evropy pozvali do Aberdeenu Skotové. Soupeř české reprezentace v bojích o Euro 2012 jsou v žebříčku FIFA na 57. místě, hostující outsider je až na 133. příčce.

Ilustrační foto

Skotsko v říjnovém dvojzápase kvalifikace ME nezískalo ani bod. Nejprve prohrálo v Praze gólem Hubníka 0:1 a poté doma nestačilo na favorizované Španěly. Těm výhru 3:2 zajišťoval v 79. minutě Llorente.

Faerské ostrovy naposledy překvapivě získaly první body v kvalifikaci, se Severním Irskem uhrály remízu 1:1. Domácí dokonce vedli po gólu Holsta z 60. minuty, o čtvrt hodiny později srovnal Lafferty.

Na vítězství Skotska si můžete vsadit v kursu 1,11, na výhru Faerských ostrovů vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 14. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 7,3.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.