Rumuni se potřebují v kvalifikaci chytit, šanci mají ve Francii

Značně překvapivý je pohled na tabulku skupiny D kvalifikace fotbalového mistrovství Evropy. V čele je Albánie před Běloruskem, až poté následuje Francie. Ještě hůř je na tom Rumunsko, které oba zápasy jen remizovalo a je předposlední páté.

Francouzi po skandálním mistrovství světa zahájili kvalifikaci ME 2012 překvapivou porážkou s Běloruskem, poté ale dokázali zvítězit na trávníku Bosny a Hercegoviny 2:0. Góly vstřelili Benzema a Malouda.

Rumuni v prvním zápase remizovali s Albánií 1:1, na gól Stancua z 80. minuty ještě dokázal o sedm minut později odpovědět Muzaka. Ve druhém utkání si Rumunsko přivezlo bod po bezbrankové remíze z Běloruska.

Na vítězství Francie si můžete vsadit v kursu 1,6, na výhru Rumunska vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 5,5. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,6.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!