Záhlavová turnaj ITF v Dubaji nevyhrála

DUBAJ

Česká tenistka Sandra Záhlavová neuspěla v Dubaji v boji o letošní třetí triumf na turnaji ITF. V sobotním finále podlehla 98. hráčka světa Rusce Regině Kulikovové, která je v žebříčku o 29 míst za ní.

Dvacetiletá rodačka z Kazachstánu porazila o čtyři roky starší Záhlavovou 7:6 (8:6) a 6:3 a získala největší podíl z dotace 75 000 dolarů.

Sedmé nasazené Záhlavové, která ve čtvrtfinále vyřadila Nicole Vaidišovou, se nepovedlo navázat za červencový úspěch v Záhřebu a listopadové vítězství na jiném podniku ITF v polském Opole.

Ve finále čtyřhry podlehla nejvýše nasazená dvojice Vladimíra Uhlířová, Renata Voráčová turnajovým čtyřkám Němce Julii Görgesové a Gruzínce Oksaně Kalašnikovové 6:4, 2:6 a 8:10.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.