Halepová - Plíšková 6:2, 6:3Karolína Plíšková si na Vánoce výhru nenadělila, od Rumunky Halepové dostala nařezáno

Hua Hin

Tenistka Karolína Plíšková podlehla ve finále exhibičního turnaje v thajském letovisku Hua Hin 2:6, 3:6 světové jedničce Simoně Halepové z Rumunska.

Karolína Plíšková si na Štědrý den výhru nenadělila

Plíšková se na kurtu zdržela jen hodinu a jednu minutu. Do duelu s Rumunkou vstoupila špatně a hned v úvodní hře ztratila podání. Brzy si ale servis vzala zpět a vyrovnala na 2:2. Jenže pak se situace opakovala, Halepová opět prolomila servis soupeřky a pak ovládla dění na kurtu. Vyhrála čtyři hry v řadě a za 29 minut získala první set.

Bývalé světové jedničce nevyšel ani začátek druhé sady, kdy opět přišla o podání. A manko už nesmazala. V deváté hře navíc ztratila servis znovu. Set za dvaatřicet minut prohrála 3:6 a bylo po zápase. Halepová mohla slavit.

Pětadvacetiletá Plíšková jen potvrdila, že Halepová patří k jejím nejméně oblíbeným soupeřkám. Z šesti soutěžních duelů dokázala Češka vyhrát jen jeden.

Exhibiční tenisový turnaj žen v Hua Hinu (Thajsko)