Fiorentina - Janov 1:1Fiorentina před odvetou s Plzní v domácí lize remizovala

Fotbalisté Fiorentiny remizovali v dohrávce 32. kola italské ligy 1:1 s Janovem a už pět zápasů čekají na výhru. Antonín Barák v dresu domácích do zápasu nezasáhl a před čtvrteční odvetou Konferenční ligy s Plzní zůstal jen na lavičce.

Jonathan Ikone z Fiorentiny se raduje z gólu proti Janovu.

Fiorentina, která minulý týden uhrála na západě Čech bezbrankovou remízu, mohla jít dnes proti Janovu ve 25. minutě do vedení, branka Belottiho ale po zásahu videorozhodčího neplatila kvůli ofsajdu. Jako první tak skórovali hosté, když Gudmundsson krátce před přestávkou proměnil pokutový kop.

Alespoň remízu zajistil Fialkám Ikoné, který se trefil v 54. minutě. Fiorentina bodovala po dvou porážkách a v tabulce jí patří 10. místo. Janov je o dvě příčky za ní.

Bergamo vedlo po 18 minutách nad Veronou už 2:0, ale hosté ve druhém poločase byli stejně úspěšní a po remíze 2:2 se o bod vzdálili sestupovému pásmu. Atalanta se tak ideálně nenaladila na čtvrteční odvetu Evropské ligy s Liverpoolem, nicméně do ní půjde s tříbrankovým náskokem.

Italská fotbalová liga - 32. kolo:
Fiorentina - FC Janov 1:1 (54. Ikone - 42. Gudmundsson z pen.),
Bergamo - Hellas Verona 2:2 (13. Scamacca, 18. Éderson - 56. Lazovič, 60. Noslin).