Sheffield United - Manchester City F.C. 1:2City zvítězili v Sheffieldu gólem v závěru

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili 2:1 na hřišti Sheffieldu a jako jediný tým v anglické lize mají po třech kolech plný počet bodů. O výhře obhájců titulu rozhodl v 88. minutě záložník Rodri. Fotbalisté Liverpoolu navzdory dlouhému oslabení otočili duel v Newcastlu a díky gólům Darwina Núňeze zvítězili 2:1.

Radost hráčů Manchesteru City v duelu na hřišti Sheffieldu.

V prvním poločase neproměnil penaltu kanonýr Haaland, který trefil jen tyč. „Citizens“ zužitkovali drtivý tlak až po změně stran. Grealish přetaženým centrem našel na zadní tyči Haalanda a ten hlavou zaznamenal třetí gól v ligovém ročníku.

Manchester soupeře přestřílel 30:6, přesto o vítězství téměř přišel. V 85. minutě srovnal křižnou střelou Bogle, o tři minuty později ale rozhodl nekompromisní ránou Rodri. Sheffield nebodoval ani ve třetím zápase po návratu mezi elitu.

Bez bodu zůstává i další nováček Burnley po domácí porážce 1:3 s Aston Villou. Celek z Birminghamu poslal v úvodu do vedení dvěma góly pravý obránce Cash, jenž stylově oslavil stý start za klub. Po pauze snížil Foster, v 61. minutě se ale prosadil Diaby a Aston Villa zvítězila podruhé v sezoně.