Zlín - Znojmo 3:1Hokejisté Zlína zdolali v dohrávce první ligy doma Znojmo

Hokejisté devátého Zlína porazili v dohrávce 16. kola první ligy doma dvanácté Znojmo 3:1. Obhájce triumfu v druhé nejvyšší soutěži tak po sérii čtyř porážek podruhé za sebou naplno bodoval. Orli potřetí za sebou nezískali body a vyhráli jediný z posledních osmi duelů.

Útočník Zlína Bedřich Köhler.

Berani se ujali vedení po 66 sekundách druhé třetiny díky přesně střele Jakuba Šlahaře. V 29. minutě opustil led na nosítkách hostující útočník Robert Havlát s krvavým zraněním v obličeji po nešťastném zásahu bruslí od obránce Jiřího Suhrady po souboji u mantinelu.

V čase 31:32 vyrovnal tečí pokusu Davida Stránského Jan Hruška, ale 68 vteřin před koncem prostřední části vrátil domácím náskok střelou z pravého kruhu opět Šlahař. Výhru pečetil 17 sekund před koncem při power play do prázdné branky Nicolas Werbik.

Dohrávka 16. kola první hokejové ligy:
Zlín - Znojmo 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Branky: 22. a 39. Šlahař, 60. Werbik - 32. J. Hruška. Rozhodčí: Wagner, Zavřel - Maštalíř, Roischel. Vyloučení: 1:4. Bez využití. Diváci: 2312.