Sylvestre a Papadopulos se poprvé trefili za Mladou Boleslav

MODRÁ

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v přípravném utkání 4:1 SIAD Most, který na jaře sestoupil z první ligy. Za vítěze se poprvé trefily nové posily Sylvestre a Papadopulos. Všechny branky padly až ve druhém poločase.

Ve 47. minutě vybojoval Ševinský rohový kop, který rozehrál Pecka na Rajnocha a ten hlavou z malého vápna otevřel skóre. Hned v následující minutě získal Sylvestre míč a po pár krocích přesně zamířil k pravé tyči.

Na 3:0 zvýšil Papadopulos a čtvrtý gól přidal Kalina. Poté Boleslav zvolnila a Webster trefil břevno. Čestný úspěch zaznamenal tři minuty před koncem Slabiševič.

FK Mladá Boleslav - SIAD Most 4:1 (0:0)
Branky: 47. Rajnoch, 48. Sylvestre, 56. Papadopulos, 63. Kalina - 87. Slabiševič. Rozhodčí: Hrubeš.
Sestava Mladé Boleslavi:
I. poločas: Kubásek - Ševinský, Procházka, Janíček, Mach - Kysela, Opiela, Rajnoch, Poláček - Papadopulos, Řezníček.
II. poločas: Šeda - Ševinský, Procházka (61. Rolko), Janíček, Mach (61. Kalina) - Kysela (61. Nečas), Sylvestre, Rajnoch (61. Hrdlička), Mendy - Papadopulos (61. Táborský), Pecka.