Lyon ve šlágru francouzské ligy přestřílel Bordeaux

PAŘÍŽ

Fotbalisté mistrovského Lyonu porazili v souboji o čelo tabulky druhé Bordeaux 4:2 a odskočili mu na šest bodů. Domácí si spravili chuť po vyřazení z Ligy mistrů, jejich útočnou smršť zužitkoval dvěma góly Bodmer, po jednom přidali Benzema a Keita.

Fotbalisté Olympique Marseille porazili v dalším utkání St. Etienne 2:0. Hosté odolávali tlaku až do 58. minuty, kdy se trefil záložník Valbueno. O šest minut později pojistil favoritovi vedení Nigerijec Taiwo. Olympique je v tabulce čtvrtý a na místo zajišťující účast v Lize mistrů ztrácí tři body.

Francouzská liga - 28. kolo:
Marseille - St. Etienne 2:0 (58. Valbuena, 64. Taiwo), Lyon - Bordeaux 4:2 (12. a 24. Bodmer, 50. Benzema, 90. Keita - 35. Wendel, 60. Cavenaghi z pen.).