Rozhodčí duelu skotské League One se zranil. Utkání dokončil muž z tribuny

Stranraer/Praha

To se jen tak nevidí. Zápas skotské League One mezi týmy Stranraer a Stenhousemuir nabídl dramatickou zápletku, ve které hlavní roli hráli rozhodčí. Lajnový sudí se už po pár minutách hry zranil a nebyl schopný pokračovat. Rezervního se nepodařilo sehnat. Fiasku zabránil muž, který se byl na zápas podívat jako divák.

Zraněného lajnového rozhodčího ve skotské League One nahradil muž, který byl na zápase v roli diváka.

Běžela 9. minuta utkání a jeden z lajnových sudích si natáhl stehenní sval. Zranění bylo natolik bolestivé, že nebyl schopný pokračovat.

Poté, co se nepodařilo sehnat rezervního arbitra, z hlediště se přihlásil muž, který měl potřebnou licenci do utkání zasáhnout s praporkem v ruce. Situace byla vyřešena, zatímco se hráči vzdor mrazivému počasí rozehřívali na hrací ploše, divák se byl hodit do rozhodcovského.

Duel třetí nejvyšší skotské ligy tak mohl pokračovat. Souboj u dna tabulky nakonec skončil remízou 1:1. Zajímavostí je, že hráči obou celků své zásahy přidali až v dlouhém nastavení prvního poločasu.