Útočník Piroš ve Švédsku dvěma góly za 24 sekund otočil skóre

STOCKHOLM

Český hokejový útočník Kamil Piroš se dvěma góly v rozmezí 24 sekund postaral o obrat v sobotním utkání 32. kola švédské ligy. Domácí Timra se díky němu ujala v úvodu druhé třetiny vedení 2:1 nad sousedem v tabulce MODO Hockey a nakonec se díky výhře 3:1 od svého soupeře bodově odpoutala.

V zápase Djurgaardenu s Linköpingem potvrdil v hostujícím týmu pozici nejlepšího střelce soutěže Jan Hlaváč. Svým devatenáctým gólem v sezoně otevřel skóre, jeho tým zvítězil v prodloužení 3:2 a upevnil si druhé místo v tabulce.

Švédská hokejová liga - 32. kolo:
Djurgaarden - Linköping 2:3 v prodl. (za hosty Hlaváč 1+0), Färjestad - Rögle 1:2 v prodl., HV 71 - Lulea 2:1, Timra - MODO Hockey 3:1 (Piroš 2+0), Södertälje - Skelleftea 4:1 (za hosty Tenkrát 0+1), Brynäs - Frölunda 5:2.