Hlavní obsah
Výsledky dne 16. dubna 2024
Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.
Web Sport.cz nabízí v tomto článku průběžně aktualizované výsledky dne 16. dubna 2024.
MOTORISMUS
Plochodrážní extraliga v Praze - 1. závod:
1. Pardubice 39
2. Žarnovica 34
3. Slaný 26
4. Praha 20
FOTBAL
Odvety čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů:
FC Barcelona - Paris St. Germain 1:4 (1:1)
Borussia Dortmund - Atlético Madrid 4:2 (2:0)
BASKETBAL
Evropská liga basketbalistů - předkolo play off:
Maccabi Tel Aviv - Baskonia 113:85
Anadolu Efes Istanbul - Boloňa 64:67
Čtvrtfinále play off basketbalové ligy mužů - 1. zápasy:
Ústí nad Labem - Pardubice 84:64 (23:15, 45:27, 65:46)
Děčín - Brno 69:64 (11:11, 20:27, 45:44)
Utkání o 3. místo v play off basketbalové lize žen - 1. zápas:
Tany Brno - Hradec Králové 80:74 (19:22, 36:42, 56:62)
TENIS
Tenisový turnaj žen v Rouenu (antuka, dotace 232.244 eur):
Dvouhra - 1. kolo:
Garciaová (2-Fr.) - Cocciarettová (It.) 6:1, 3:6, 7:5
Kalininová (3-Ukr.) - Cornetová (Fr.) 6:4, 7:5
Jüan Jüe (4-Čína) - Šarífová (Egypt) 6:3, 7:6 (9:7)
Burelová (7-Fr.) - Zavacká (Ukr.) 3:6, 6:3, 6:2
Stevanovičová (Srb.) - Blinkovová (8-Rus.) 7:6 (7:2), 3:6, 7:6 (7:2)
Avanesjanová (Rus.) - Ferrová (Fr.) 6:2, 1:6, 7:5
Rusová (Niz.) - Montgomeryová (USA) 6:3, 6:1
Tenisový turnaj mužů v Mnichově (antuka, dotace 651.865 eur):
Dvouhra - 1. kolo:
Auger-Aliassime (5-Kan.) - Marterer (Něm.) 6:7 (5:7), 7:6 (8:6), 7:6 (7:3)
Garín (Chile) - Koepfer (7-Něm.) 7:6 (7:3), 6:3
Hanfmann (Něm.) - Ševčenko (8-Rus.) 6:7 (6:8), 6:3, 7:5
Rodionov (Rak.) - Vukic (Austr.) 6:2, 6:3
Daniel (Jap.) - O'Connell (Austr.) 6:3, 6:4
Galán (Kol.) - Carabelli (Arg.) 7:6 (7:2), 6:4
Van de Zandschulp (Niz.) - Gachov (Rus.) 6:4, 2:6, 6:3
Hüsler (Švýc.) - Topo (Něm.) 3:6, 6:1, 6:3
Tenisový turnaj mužů v Bukurešti (antuka, dotace 651.865 eur):
Dvouhra - 1. kolo:
Fonseca (Braz.) - Sonego (6-It.) 7:6 (7:5), 7:5
Borges (7-Portug.) - Wawrinka (Švýc.) 3:6, 7:5, 6:2
Martínez (8-Šp.) - Taberner (Šp.) 6:1, 3:6, 6:3
Albot (Mold.) - Kovacevic (USA) 7:6 (7:4), 4:6, 6:1
Moutet (Fr.) - Shapovalov (Kan.) 6:4, 6:2
Fucsovics (Maď.) - Vacherot (Mon.) 7:6 (10:8), 6:2
Kecmanovič (Srb.) - Goffin (Belg.) 6:4, 3:6, 6:3
Tenisový turnaj žen ve Stuttgartu (antuka, dotace 922.573 dolarů):
Dvouhra - 1. kolo:
Vondroušová (6-ČR) - Vekičová (Chorv.) 6:4, 6:3
Čeng Čchin-wen (5-Čína) - Cirsteaová (Rum.) 6:2, 6:3
Paoliniová - Erraniová (obě It.) 6:1, 6:0
Nosková (ČR) - Ostapenková (8-Lot.) 6:3, 6:1
Mertensová (Belg.) - Mariaová (Něm.) 6:1, 4:6, 6:0
Čtyřhra - 2. kolo:
Krejčíková, Siegemundová (2-ČR/Něm.) - Wu Fang-hsien, Sü I-fan (Tchaj-wan/Čína) 3:6, 6:4, 10:7
Tenisový turnaj mužů v Barceloně (antuka, dotace 2,938.695 eur):
Dvouhra - 1. kolo:
Macháč (ČR) - Šang Ťün-čcheng (Čína) 6:4, 6:4
Díaz Acosta (Arg.) - Čorič (15-Chorv.) 6:2, 7:5
Lajovič (Srb.) - Schwartzman (Arg.) 6:1, 6:2
Carballés (Šp.) - Grenier (Fr.) 6:2, 6:4
Van Assche (Fr.) - Čang Č'-čen (Čína) 7:5, 6:2
Munar (Šp.) - Nišioka (Jap.) 6:3, 6:1
Nakashima (USA) - Rubljov (2-Rus.) 6:4, 7:6 (8:6)
Arnaldi (It.) - Báez (8-Arg.) 5:7, 7:6 (10:8), 6:2
Altmaier (Něm.) - Popyrin (Austr.) 6:3, 7:6 (7:4)
Nadal (Šp.) - Cobolli (It.) 6:2, 6:3
Norrie (12-Brit.) - Mayot (Fr.) 7:6 (7:3), 6:7 (6:8) skreč
Etcheverry (13-Arg.) - Hardt (Dom. rep.) 7:5, 6:2
BASEBALL
Baseballová extraliga:
Eagles Praha - Kotlářka Praha 5:0.
HOKEJ
Finále play off hokejové extraligy - 1. zápas:
HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
NHL:
Detroit - Montreal 5:4 v prodl.
Tampa Bay - Buffalo 2:4
New Jersey - NY Islanders 1:4
Washington - Boston 2:0
NY Rangers - Ottawa 4:0
Pittsburgh - Nashville 4:2
Los Angeles - Minnesota 1:3
Edmonton - San Jose 9:2
VOLEJBAL
Utkání o 3. místo v play off volejbalové extralize mužů - 1. zápas:
Kladno - Příbram 3:2 (16, 19, -28, -22, 20)
SPORTOVNÍ STŘELBA
Olympijská kvalifikace ve sportovní střelbě v puškařských a pistolových disciplínách v Riu de Janeiro:
Vzduchová puška:
Muži:
1. Kovačevič (Srb.) 249,0
2. Hegg (Nor.) 248,9
3. Bonazzi (It.)
...v kvalifikaci 10. Přívratský
24. Nymburský
52. Smetana (všichni ČR)
Ženy:
1. Mullrová 250,4
2. Herbulotová (obě Fr.) 249,2
3. Bergová (Nor.)
...v kvalifikaci 16. Blažíčková
62. Dubská
81. Brabcová (všechny ČR)
Mix - finále:
Duestadová, Hegg (Nor.) - Mullerová, Kryzs (Fr.) 16:14
o 3. místo: Johanssonová, Madsen (Švéd.) - Grande, Oviedo (Šp.) 16:10
...v kvalifikaci 8. Blažíčková, Přívratský
26. Dubská, Smetana
CO SE DNES DĚJE
Fotbal
21:00 Odvetná utkání čtvrtfinále Ligy mistrů:
FC Barcelona - Paris St. Germain
Borussia Dortmund - Atlético Madrid
Hokej
Finále play off extraligy - 1. zápas:
18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec.
NHL:
Detroit - Montreal, Tampa Bay - Buffalo, New Jersey - NY Islanders, Los Angeles - Minnesota, Washington - Boston, NY Rangers - Ottawa, Edmonton - San Jose, Pittsburgh - Nashville.
Basketbal
Čtvrtfinále play off ligy mužů - 1. zápasy:
18:00 Ústí nad Labem - Pardubice, Děčín - Brno.
Utkání o 3. místo v play off lize žen - 1. zápas:
18:00 Tany Brno - Hradec Králové.
Volejbal
Utkání o 3. místo v play off extralize mužů - 1. zápas:
18:00 Kladno - Příbram.
Stolní tenis
Turnaj série WTT Feeder v Havířově
Sportovní střelba
Olympijská kvalifikace ve v puškařských a pistolových disciplínách v Riu
Tenis
Turnaj mužů v Barceloně
Turnaj mužů v Bukurešti
Turnaj mužů v Mnichově
Turnaj žen ve Stuttgartu
Turnaj žen v Rouenu
Box
Mistrovství Evropy v Bělehradu
Jezdectví
Finále Světového poháru v parkurovém skákání v Rijádu
Moderní pětiboj
Závod SP v Ankaře
Reklama
Postranní panel
Reklama
Reklama
Postranní panel
Reklama