Rubriky:

Národní liga

'Klokan' Kisel se rozhodl pro Liberec

26. června 2003 09:29 - PRAHA

Libereckému Slovanu se před začátkem nového ročníku první fotbalové ligy podařilo ulovit druhou výraznou posilu. Na sever Čech zamíří z týmu Bohemians Praha, který sestupuje o patro níž, slovenský reprezentant Karol Kisel. Záložník se s loňským mistrem dohodl na dvouletém kontraktu, který podepíše počátkem příštího týdne.

 

FC Bohemians/Václav Pancer

"Veškeré náležitosti přestupu jsou dořešeny. Karol smlouvu podepíše začátkem příštího týdne, až se vrátím ze zahraničí," řekl ČTK Kiselův manažer Pavel Zíka. Přestupová částka nebyla zveřejněna, informace z internetové stránky Bohemians hovoří o tom, že suma nepřesáhne šest miliónů korun. Bohemians by měli navíc posílit liberečtí Pavel Čapek a Lukáš Killar.

O Kisela měly zájem také pražská Sparta, Teplice, Zlín a Olomouc. Z Ruska se navíc měl ohlásit i Petrželův Petrohrad. "Do Ruska bych nešel, chtěl jsem zůstat v české lize," komentoval to sám hráč.

Šestadvacetiletý fotbalista strávil v dresu klokanů tři a půl roku, během nichž odehrál 83 ligových utkání. V těch nastřílel 11 branek, z toho 7 v poslední sezóně. Devítinásobný slovenský reprezentant následuje do Liberce útočníka Michala Pospíšila, kterého Slovan získal minulý týden ze Sparty výměnou za Petra Johanu.

Novinky

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..