Rubriky:

Národní liga

Živě

Fotbalisty Sokolova povede po Pulpitovi trenér Kočí

16. června 2007 10:56 - SOKOLOV

Fotbalisty Baníku Sokolov povede v nové sezóně druhé ligy Boris Kočí. Dosavadní kouč béčka pražské Sparty se dohodl v Sokolově na dvouleté smlouvě s opcí a ve funkci vystřídal Martina Pulpita, jenž získal angažmá v prvoligové Olomouci. Západočeský klub o novém kouči informuje na svém webu.

Pro dvaačtyřicetiletého Kočího je angažmá v Sokolově velkou výzvou. "Baník je ambiciózní klub, což dokázal v premiérové sezóně ve druhé lize. Navíc se mi líbí klubová strategie a plány do budoucna. To mě oslovilo," řekl Kočí, jenž trénoval také v Plzni. V Sokolově bude spolupracovat s dosavadním asistentem Milanem Matejkou, který povede mužstvo v sobotním posledním utkání sezóny v Opavě.

V novém působišti se Kočí dohodl na smlouvě na dvě sezóny s roční opcí. "Je to ambiciózní a pracovitý trenér, pracuje koncepčně. Nechtěli jsme k nám přivést jen známé jméno, posuzovali jsme právě to, jak trenér pracuje," uvedl sportovní manažer Adolf Šádek.

ČTK

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..