Hlučín prohrál s fotbalisty Třince vysoko 0:4

HLUČÍN

Fotbalisté Hlučína podlehli ve druhé lize na svém hřišti Třinci výrazným rozdílem 0:4. Po hrubých chybách domácích obránců a třech třineckých gólech bylo v sobotním utkání rozhodnuto o vítězi už před koncem prvního poločasu.

Hostům po Bogdáňově vlastním gólu z 22. minuty narostla křídla a naopak domácí tým tato branka rozhodila natolik, že Joukl zakrátko skóroval podruhé. Poté si vypracovali slibnou příležitost Hlučínští, Sokol ji ale zahodil a Szmek z protiútoku zvýšil do prázdné branky už na 3:0.

V druhých 45 minutách domácí hru sice zpřesnili a dostali se do několika příležitostí, třinecký gólman Lipčák se však stejně jako v utkání se Žižkovem překvapit nenechal. V závěru se po Malířově centru prosadil ještě Kuděla a upravil na konečných 0:4.

2. kolo druhé fotbalové ligy:
Hlučín - Třinec 0:4 (0:3)
Branky: 22. vlastní Bogdáň, 33. Joukl, 35. Szmek, 86. Kuděla. Rozhodčí: Adámek - Peřina, Adámková. ŽK: Bogdáň, Groft, Javorek - Hrdlovič. Diváci: 806.
Hlučín: Kosmál - Štýbar (46. Juřátek), Bogdáň, Drozd, Dohnálek - Žižka, Javorek, Prokeš (71. Dzierzega), Sokol (46. Dobeš) - Honka, Poštulka. Trenér: Hajný.
Třinec: Lipčák - Hrdlovič (82. Lisický), Chlebek, Kuděla, Bednarek - Malíř, Stýskala, Ceplák (72. Adaszek), Eismann - Joukl, Szmek (62. Doležal). Trenér: Neček.
Zlín - Čáslav 1:0 (1:0)
Branka: 5. Žůrek. Rozhodčí: Hájek - Szarowski, Slavík. ŽK: Vyskočil, Šmahaj, Lukaštík - Dubský, Dobal. Diváci: 1862.
Zlín: Kořínek - Pazdera, Kroča, Zbožínek, Jelínek - Šmahaj, Görner, Vozábal (60. Novák), Vyskočil (71. Lukaštík) - Žůrek (77. Bačík), Kroupa. Trenér: Minář.
Čáslav: Houdek - Nitrianský, Skoupý, Ricka, Dubský (55. Koryta) - Kotrba, Brunclík, Vlasko, Fikejz (66. Holub) - Markovič, Schut (46. Dobal). Trenér: Bičovský.
Vlašim - Sokolov 2:2 (1:1)
Branky: 1. a 55. z pen. Bálek - 45. Knakal, 65. Vaněček. Rozhodčí: Damková - Kovařík, Hojsík. ŽK: Vebr - Knakal, Javorský. Diváci: 1220.
Vlašim: Toma - Pokorný, Kropík, Křeček, Švamberg - Vebr, M. Nešpor, D. Nešpor, Kalabiška (77. Průcha) - Brožík (46. Dvořák), Bálek (90. Borák). Trenér: Nádvorník.
Sokolov: Zacharda - Knakal, Kura, Podrazský, Vaněček - Duchnič, Nádeníček (83. Dejmek), Pilař (88. Javorský), Čada - Čupr, Šmerda. Trenér: Purkart.