Jaro ve druhé lize začalo bezgólovým zápasem Sparty s Třincem

Jarní část druhé fotbalové ligy začala bezbrankovou remízou mezi rezervou Sparty a Třincem. Pražané, kteří na podzim slezský tým porazili 1:0, si v boji o záchranu příliš nepomohli a zůstali na předposledním místě tabulky.

Domácím nepomohli k výhře ani čtyři fotbalisté z kádru "áčka" - brankář Matúš Kozáčik, záložníci Luboš Kalouda se Zdeňkem Folprechtem a útočník Milan Jurdík.

Většinu prvního poločasu byli nebezpečnější hosté, ale Chlebkova hlavička šla těsně vedle branky a Malířovu střelu Kozáčik snadno zneškodnil. Podobně dopadl Kobylík, jenž ve slibné pozici pálil z voleje doprostřed branky. Sparťané měli šance až krátce před pauzou, Valíčkova dělovka ani Švecova hlavička však neuspěly.

Také v druhé půli ohrožovali dlouho branku především hráči Třince, ale znovu marně. Před koncem zápasu se opět neprosadil se svou hlavičkou Švec.