Znojmo - Opava 3:1Znojmo porazilo Opavu a pojistilo si vedení v druhé lize

Znojmo

Fotbalisté Znojma si pojistili vedení v druhé lize. Jihomoravané v dnešní předehrávce 15. kola porazili doma Opavu 3:1 a v čele neúplné tabulky navýšili náskok na osm bodů před druhou Karvinou a třetím Sokolovem.

Znojmo nakročilo za jubilejní desátou výhrou v této ligové sezoně v závěru prvního poločasu. Ve 34. minutě otevřel tečí skóre Žondra a dvě minuty před pauzou zvýšil Šumbera. V 77. minutě Opava snížila, když se po přihrávce od Zbyňka Pospěcha prosadil Kuzmanovič, ale v 86. minutě uzavřel skóre obloučkem domácí Njire.

15. kolo druhé fotbalové ligy:
1. SC Znojmo - SFC Opava 3:1 (2:0)
Branky: 34. Žondra, 43. Šumbera, 86. Njire - 77. Kuzmanovič. Rozhodčí: Berka - Kubr, Vitner. ŽK: Nepožitek, Šamánek - Kuzmanovič, Vašek, Jurečka, Zb. Pospěch, Grussmann. Diváci: 1912.
Znojmo: Veselý - Mezlík, Cihlář, Odehnal, Helísek - Šumbera, Nepožitek, Okleštěk (55. Njire), Stáňa (38. Šamánek) - Žondra, Ledecký (83. Pokorný). Trenér: Uličný.
Opava: Vašek - Zd. Pospěch, Simerský, Hrabina, Čelůstka - Janetzký (82. Mrázek), Horka - Grussmann, Kuzmanovič, Jurečka (76. Fišer) - Zb. Pospěch. Trenér: Baránek.