Olomouc B - Táborsko 1:1Olomoucké béčko zachránilo v nastavení remízu s Táborskem

Olomouc

Fotbalisté Olomouce B vstoupili do jarní části druhé ligy domácí remízou 1:1 s Táborskem. Hosty poslal do vedení v 87. minutě Ciku, bod zachránil Sigmě v nastaveném čase proměněnou penaltou Yunis.

Táborsko mohlo otevřít skóre už ve 13. minutě, ale Džafič trefil břevno. Krátce před pauzou po rohu neuspěl v dobré pozici ani domácí Yunis. V 62. minutě olomoucký Moulis zblízka ztroskotal na gólmanovi Tomovi a na druhé straně přestřelil Ciku.

Albánský záložník se dočkal tři minuty před koncem, kdy zcela sám hlavičkoval na zadní tyči. Olomouc se v závěru drala za vyrovnáním a po faulu na Rajnocha z pokutového kopu vyrovnal v první minutě nastavení Yunis.

V tabulce sedmé Táborsko prodloužilo sérii bez výhry na pět duelů, jedenáctí Hanáci bodovali po čtyřech zápasech.

17. kolo druhé fotbalové ligy:
Sigma Olomouc B - MAS Táborsko 1:1 (0:0)
Branky: 90.+1 Yunis z pen. - 87. Ciku. Rozhodčí: Franěk - Melichar, Myška. ŽK: Habusta, Yunis - Cíferský. Diváci: 187.
Olomouc: Spurný - Texl, Rajnoch, Jemelka, Hýbl - P. Ševčík (90.+2 Buchvaldek), Habusta, Kalvach, Moulis (64. Hladík) - Malec (46. A. Ševčík), Yunis. Trenér: Chromý.
Táborsko: Toma - Cíferský, Hanzlík, Mráz, Sladký - Nešický, Ciku, Juroška, Javorek (90.+1 Pilík), Froněk (64. Presl) - Džafič. Trenér: Frňka.