Rubriky:

Liga mistrů

Disciplinární komise UEFA bude řešit Mourinhovu kritiku

28. dubna 2011 18:24 - NYON

Disciplinární komise UEFA zahájila řízení s trenérem Realu Madrid Josém Mourinhem kvůli "nevhodnému komentáři" po prohře s Barcelonou v úvodním semifinále Ligy mistrů. Portugalský kouč chrlil lavinu kritických slov na adresu rozhodčích a naznačil, že Barceloně nadržuje i UEFA. Případ se bude řešit 6. května.

 

Sergio Perez , Reuters

Real ve středu večer doplatil na vyloučení Pepého, za což ho v poslední čtvrthodině ztrestal dvěma góly kanonýr Messi. Mourinho Pepého vyloučení nechápal, po protestech byl vykázán na tribunu a po skončení semifinále nemohl přijít na jméno čtveřici německých sudí v čele s hlavním Wolfgangem Starkem.

Disciplinární komise zasedne až v pátek 6. května, přičemž odveta na Nou Campu se bude hrát už v úterý. Bude se zabývat také Mourinhovým vykázáním z lavičky, které následovalo po jeho ironickém zatleskání čtvrtému sudímu, jenž Starkovi poradil, ať Pepého vyloučí.

Řešit se příští pátek v sídle UEFA bude také červená karta náhradního gólmana Barcelony Joseho Pinta, který se zapojil do strkanice při odchodu ze hřiště o poločasové přestávce.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Liga mistrů

Filtr článků - Liga mistrů


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..