Rubriky:

Anglie

Aston Villa získala anglické reprezentanty Younga a Shoreyho

8. srpna 2008 13:31 - BIRMINGHAM

Aston Villa získala v noci na pátek hned dva hráče širšího kádru anglické fotbalové reprezentace, navíc oba na kraje obrany. Nejprve se funkcionáři dohodli na přestupu levého obránce Nickyho Shoreyho z Readingu, vzápětí podepsali smlouvu i s pravým bekem Middlesbrough Lukem Youngem. Za oba zaplatí podle anglických médií asi devět miliónů liber (273 miliónů korun).

Younga prý přilákala především vidina evropských pohárů. "Šance na evropské poháry hrála v mém rozhodnutí určitě velkou roli. Pořád je něco, co vás žene dál a nutí hledat další věci, které vás prověří," řekl Young webu Aston Villy.

V devětadvaceti letech čekal na evropské poháry bezmála deset let. "Naposledy jsem je zažil jako mladíček ještě v Tottenhamu," dodal sedminásobný anglický reprezentant.

Ještě více se ze změny dresu těší sedmadvacetiletý Shorey. V dresu Readingu sice patřil k nepostradatelným a probojoval se i do reprezentace, jenže sestup do druhé ligy mu všechny ambice zhatil. O oba hráče stála Aston Villa již v minulosti.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Anglie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..