Tévez už zase střílí góly za Manchester City

Londýn

Argentinský fotbalista Carlos Tévez se opět přiblížil k návratu do prvního týmu Manchesteru City. Osmadvacetiletý útočník, který loni v září upadl v klubu v nemilost, v úterý večer rezervě lídra anglické ligy pomohl jednou brankou k výhře nad "béčkem" Boltonu 3:1.

Útočník Manchesteru City Carlos Tevéz se raduje z branky.

Bývalý kapitán Tévez se trefil v 50. minutě a zaznamenal první branku v dresu City od loňského května. Ze hřiště odešel v 70. minutě, kdy ho vystřídal syn trenéra Roberta Manciniho Filippo. Tévez už minulý týden odehrál za zavřenými dveřmi za rezervu jeden poločas, jeho první veřejné vystoupení v úterý přilákalo podle agentury DPA tisíc fanoušků.

Tévez nastoupil za první tým City naposledy loni v září, poté se rozhádal s trenérem Mancinim, protože se během utkání Ligy mistrů s Bayernem Mnichov odmítl jít znovu rozcvičovat. V listopadu bez svolení klubu opustil Anglii, když však v zimě ztroskotaly naděje na přestup, s vedením se usmířil a vrátil se do Manchesteru.