Rubriky:

Anglie

Fotbalista v Anglii se rozzuřil na soupeře a políbil ho. Sudí reagoval překvapivě

26. prosince 2014 13:14 - Londýn

Na fotbalových trávnících se odehrávají různorodé situace. Zejména v okamžicích, kdy prýští emoce po tvrdých skluzech či nesportovně odkopnutém míči. To, co zažili fanoušci páté anglické nejvyšší soutěže, se ale vidí skutečně jen vzácně. Fotbalista z krajního rozhořčení políbil protihráče.

Incident se odehrál v zápase mezi domácím Bristol Rovers a celkem Gateshead. Do vlasů si vjeli hostující JJ O´Donnell a obránce Bristolu Lee Mansell. Oba sokové měli obličeje blízko u sebe a hrozilo, že jeden druhého porazí, když v tom se domácí bek odhodlal ke krátkému polibku. Ten po několika vteřinách i zopakoval.

„Měli jsme hlavy u sebe a on by upadl na zem nebo bych já udělal něco hloupého," řekl po zápase Mansell. „Udělal jsem to proto, abych zklidnil situaci," dodal obránce Bristolu, pro jehož chování však sudí pochopení neměl. „Poprvé jsem dostal žlutou kartu za to, že jsem někoho políbil," culil se Mansell.

Dobrá nálada ho málem přešla doma, když vystoupil z auta a manželka se ho podrážděně zeptala, co to na hřišti vyváděl. „Pak jsme se tomu ale hodně nasmáli," vyprávěl Mansell, že se podařilo blížící se partnerskou krizi urovnat.

Spokojený mohl být i po sportovní stránce, Bristol zvítězil 3:2.

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..